Marki

Nowe produkty

PUDEŁKO NA PĄCZKI CUKIERNICZE PĄCZEK...

Cena 1,98 zł
Dostępność: 50 W magazynie

Tłusty czwartek jest idealnym czasem dla wszystkich łakomczuchów. Pudełko kartonowe ze wzorem mono pączków będzie idealnym rozwiązaniem dla cukierni, piekarni, gastronomi lub street food'u serwującego słodkości. Opakowanie papierowe sprawdzi się przy pączkach, faworkach, babeczkach, kawałkach ciast i monoporcjach cukierniczych. 

PUDEŁKO NA PĄCZKI CUKIERNICZE KOLOROWE 31X22X8...

Cena 1,99 zł
Dostępność: 50 W magazynie

Tłusty czwartek jest idealnym czasem dla wszystkich łakomczuchów. Pudełko kartonowe ze wzorem kolorowych pączków będzie idealnym rozwiązaniem dla cukierni, piekarni, gastronomi lub street food'u serwującego słodkości. Opakowanie papierowe sprawdzi się przy pączkach, faworkach, babeczkach, kawałkach ciast i monoporcjach cukierniczych. 

Dostępność: 15 W magazynie

Worki łazienkowe Aroma Strawberry Paclan, idealnie sprawdzą się do małego kosza w zaciszu własnej łazienki. Dzięki aromatycznemu, truskawkowemu zapachowi — nie narażamy się na przykre i nieprzyjemne zapachy wydobywające się z kosza.

WORKI NA ŚMIECI HDPE BEE SMART PACLAN 35 L 50 SZT

Cena 3,26 zł
Dostępność: 15 W magazynie

Tanie i uniwersalne worki 35- litrowe Bee Smart z folii HDPE. Dzięki ciemnej barwie worka nie widać zawartości wyrzucanych śmieci. Worki nadają się idealnie do wyrzucania wszelkich dokumentów biurowych.  

ZMYWAK METALOWY DRUCIAK KUCHCIK 3 SZT

Cena 1,80 zł
Dostępność: 5 W magazynie

Niezastąpiony, tani druciak metalowy do czyszczenia wszelkiego rodzaju trwałych zabrudzeń wśród garnków, patelni i talerzy. Niezastąpiony w każdym domu, jak i firmie gastronomicznej. 

PROSTOKĄTNA TACKA BANKIETÓWKA 9X5 CM 1 SZT

Cena 0,26 zł
Dostępność: 25 W magazynie

Prostokątna, mała tacka bankietowa będzie idealnie pasowała do podawania wszelkiego rodzaju ciastek, babeczek, przystawek lub przekąsek. Sprawdzi się podczas przygotowań do imprez okolicznościowych, takich ja: wesela, komunie, rocznice, imprezy firmowe, a także wiele innych. Dzięki złotemu koloru, który jest foliowany, podane danie będzie prezentowało się w sposób wyjątkowy oraz elegancki. 

KWADRATOWA TACKA...
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

KWADRATOWA TACKA BANKIETÓWKA 7X7 CM 1 SZT

Cena 0,18 zł
Dostępność: Na wyczerpaniu zapasów

Kwadratowa, mała tacka bankietowa będzie idealnie pasowała do podawania wszelkiego rodzaju ciastek, babeczek, przystawek lub przekąsek. Sprawdzi się podczas przygotowań do imprez okolicznościowych, takich ja: wesela, komunie, rocznice, imprezy firmowe, a także wiele innych. Dzięki złotemu koloru, który jest foliowany, podane danie będzie prezentowało się w sposób wyjątkowy oraz elegancki. 

TOREBKI ŚNIADANIOWE PAPIEROWE KUCHCIK 50 SZT

Cena 3,60 zł
Dostępność: 20 W magazynie

Torebki śniadaniowe woskowane będą idealne do pakowania śniadania do pracy, szkoły lub na uczelnie. Dzięki nim kanapka, ciasto lub rogalik zachowa świeżość na kilka godzin. Chronią produkty spożywcze przed wysuszeniem. Wykonane zostały z papieru, dzięki czemu są bardziej przyjazne środowisku niż klasyczne foliowe woreczki. 

WORKI NA ŚMIECI EXTRA MOCNE 120L POLPAK 10 SZT

Cena 4,87 zł
Dostępność: 10 W magazynie

Wysoce pojemne worki o pojemności 120l, będą idealne dla firmy przemysłowej, gospodarstwa domowego, firmy produkcyjnej lub usługowej. Dzięki niezwykłej grubości, sprawdzą się do przewożenia gruzu lub pakowania odpadów o kanciastych kształtach. Dodatkowo worki mogą być używane do składowania dokumentów z niszczarek lub przy przewożeniu spakowanych ubrań/przedmiotów przy przeprowadzce. 

WORKI NA ŚMIECI EXTRA MOCNE 160L POLPAK 10 SZT

Cena 8,19 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Wysoce pojemne worki o pojemności 160l, będą idealne dla firmy przemysłowej, gospodarstwa domowego, firmy produkcyjnej lub usługowej. Dzięki niezwykłej grubości, sprawdzą się do przewożenia gruzu lub pakowania odpadów o kanciastych kształtach. Dodatkowo worki mogą być używane do składowania dokumentów z niszczarek lub przy przewożeniu spakowanych ubrań/przedmiotów przy przeprowadzce. 

DUŻE WORKI NA ŚMIECI EXTRA MOCNE 240L POLPAK 10...

Cena 11,06 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Wysoce pojemne worki o pojemności 240l, będą idealne dla firmy przemysłowej, gospodarstwa domowego, firmy produkcyjnej lub usługowej. Dzięki niezwykłej grubości, sprawdzą się do przewożenia gruzu lub pakowania odpadów o kanciastych kształtach. Dodatkowo worki mogą być używane do składowania dokumentów z niszczarek lub przy przewożeniu spakowanych ubrań/przedmiotów przy przeprowadzce. 

WORKI NA ŚMIECI EXTRA MOCNE KUCHCIK 120L 25 SZT

Cena 13,67 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Worki na śmieci sanitarne o pojemności 120l będą idealnym rozwiązaniem do pakowania gabarytowych odpadów. Dzięki mocnej, grubej folii o wysokiej gęstości (LDPE), są odporniejsze i mocniejsze na czynniki zewnętrzne. Worki mogą sprawdzić się zarówno w przemyśle, jak i gospodarstwie domowy. Posiadają szerokie zastosowanie, mogą służyć do przewożenia i pakowania przedmiotów w trakcie przeprowadzki. 

ŚCIERKI PERFOROWANE UNIWERSALNE KUCHCIK 3 SZT

Cena 2,82 zł
Dostępność: 10 W magazynie

Ściereczki perforowane są doskonałe do czyszczenia brudnych i zakurzonych powierzchni. Gruby splot pozwala na dokładne zebranie zanieczyszczeń, dzięki perforacji woda jest znacznie lepiej wchłaniania. Ścierki kuchcik są bardzo wytrzymałe, ale jednocześnie delikatne i miękkie. Sprawdzą się w użytkowaniu zarówno na sucho, jak i mokro. 

ŚCIERECZKA BIODEGRADOWALNA VELA COTTON KUCHCIK...

Cena 6,56 zł
Dostępność: 5 W magazynie

Ścierka Vela Cotton jest miękka jak bawełna! Dzięki niej, każde zabrudzenie jest usuwane z należytą dokładnością, a na dodatek bez obawy o zarysowania. Można ją stosować przy domowych porządkach, jak i przy pracy w garażu. Chłonna, odporna na rozdarcia i wielorazowa - można prać ją w pralce po wykorzystaniu. Została wykonana ze 100% składników biodegradowalnych, zatem jest przyjazna dla środowiska. Nie zawiera plastiku. 

UNIWERSALNA FOLIA MALARSKA LDPE 4X5M 20M2

Cena 5,28 zł
Dostępność: 8 W magazynie

Płachta malarska skutecznie chroni przedmioty (meble, lustra, podłogę) przed zabrudzeniami w trakcie prac remontowych. Jest ona powszechnie stosowana w budownictwie. Wersja standardowa sprawdzi się podczas drobnych prac malarskich. Dodatkowo folia ochronna ldpe może służyć jako zabezpieczenie samochodu przed kurzem i zabrudzeniami lub podczas opadów śniegu i deszczu. Prosta, uniwersalna, elastyczna i prosta w montażu!