Folia aluminiowa - hurtownia, producent

FOLIA ALUMINIOWA

Jako hurtownia opakowań od lat zaopatrujemy klientów w najlepszy asortyment w korzystnych cenach. Poniżej prezentujemy folie aluminiowe. Są jednymi z najbardziej uniwersalnych produktów w kuchni. Można ich używać do owijania produktów żywnościowych i przechowywania ich w lodówce, lub w temperaturze pokojowej. Są też niezastąpione w codziennym gotowaniu np. przy przygotowywaniu jedzenia w piekarniku bądź gotowaniu go na parze. Błyszcząca, zewnętrzna strona zatrzymuje ciepło, a matowa strona je przepuszcza.

Każda folia aluminiowa, którą proponujemy w naszej hurtowni internetowej, pochodzi od renomowanych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że przekazujemy w ręce klientów asortyment wysokiej jakości. Oferujemy modele o różnej długości i szerokości. Te większe, np. o długości 75 metrów są popularne w lokalach gastronomicznych. Proponujemy też wersje o nietypowych wymiarach, np. o szerokości aż 45 cm. W użytkowaniu pomagają opakowania typu cutterbox. Zakup hurtowych ilości oznacza znaczną korzyść finansową dla klienta.  

Podkategorie

Aktywne filtry

Folia aluminiowa 50 m
  • Obecnie brak na stanie

Folia aluminiowa 50 m

Cena 17,31 zł
Dostępność: Na wyczerpaniu zapasów

Folia aluminiowa rolka 50m

Folia aluminiowa wysokiej jakości przeznaczona zarówno do użytku domowego jak i w gastronomii.

Ilość: 50 metrów
Rodzaj pakowania: rolka

FOLIA ALUMINIOWA TŁOCZONA 29 CM GRUBA 11mic 0,75KG

Cena 25,83 zł
Dostępność: 9 W magazynie

Folia tłoczona, gruba i wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia. Łatwo się odwija i jest bardzo wydajna, co sprawia, że zakupując ją do użytku własnego, wystarczy na długi czas. Doskonale sprawdzi się podczas pakowania żywności, zapewniając dłuższą świeżość produktów oraz utrzymanie aromatu i smaku potraw. Idealnie nadaje się również do pieczenia, smażenia, grillowania i mrożenia, jest żaroodporna. Zapobiega wysychaniu i przenikaniu zapachów. Jest doskonała do farbowania włosów w salonach fryzjerskich, ponieważ jest grubsza niż standardowa folia aluminiowa.

Gramatura/ grubość  11 µm
Szerokość [mm] 290
Waga [kg] 0,75

FOLIA ALUMINIOWA 20M KUCHCIK

Cena 6,15 zł
Dostępność: 26 W magazynie

Folia ta idealnie sprawdzi się przy pieczeniu, grillowaniu i przechowywaniu żywności. Folia zapewnia świeżość i chroni produkt przed innymi zapachami. 

FOLIA ALUMINIOWA 10M ROLKA KUCHCIK

Cena 3,59 zł
Dostępność: 25 W magazynie

Folia aluminiowa Kuchcik 10 m

Folia aluminiowa Kuchcik sprawdza się zarówno przy pieczeniu, grillowaniu jak i przechowywaniu żywności. Folia zapewnia świeżość i chroni przed innymi zapachami.

Długość: 10 m

Szerokość folii: 28 cm