ŚCIERECZKI

Podkategorie

Aktywne filtry

Ścierka Practi Maxi Uniwersalna 3 szt. Paclan

Cena 6,03 zł
Dostępność: 15 W magazynie

Ścierka PACLAN Practi Maxi o uniwersalnym zastosowaniu. Perforowana, bardzo chłonna i szybkoschnąca, poradzi sobie z zabrudzeniami na każdej powierzchni nie pozostawiając smug. Do użycia na mokro, z zastosowaniem detergentów, jak i bez nich. Ściereczkę można prać w temperaturze nawet 90 stopni Celsjusza.

  • Ilość w opk: 3 szt
  • Wymiary: 38 x 40 cm
Ścierka uniwersalna a`10
  • Obecnie brak na stanie

Ścierka uniwersalna a`10 Paclan

Cena 10,70 zł
Dostępność: Na wyczerpaniu zapasów

Dzięki ściereczce marki Paclan sprzątanie staje się łatwe i szybkie.
Wymiary: 35 cm x 35 cm.
Ilość w opk 10 szt.

ŚCIERECZKI GĄBCZASTE KUCHCIK 3 SZT

Cena 3,32 zł
Dostępność: 20 W magazynie

Ściereczki idealnie nadające się do wszelkich prac w domu, gastronomii, biurze. Dzięki gąbczastej strukturze gąbka zbiera wszelkie zanieczyszczenia oraz kurze. Doskonale wchłania wodę, a przy tym jest miękka i delikatna. 

ŚCIERKA DO PODŁOGI SZARA
  • Obecnie brak na stanie

ŚCIERKA DO PODŁOGI SZARA

Cena 3,21 zł
Dostępność: Na wyczerpaniu zapasów

Ścierka do podłogi z bawełny w dużym rozmiarze. Do mycia dużych powierzchni z każdego rodzaju brudu. Dobrze wchłania wilgoć.

Ścierka do okien i luster z włóknem Linteo 1szt

Cena 3,57 zł
Dostępność: 13 W magazynie

Ściereczka do okien i luster z mikrofibry idealnie czyści wymienione powierzchnie. Usuwa wszelki kurz i zabrudzenia. Dodatkowo jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów powierzchni. Swoje zastosowanie  znajdzie w hotelach, gastronomii, warsztatach samochodowych lub do użytku domowego. 

ŚCIERECZKI CELULOZOWE NA...
  • Obecnie brak na stanie

ŚCIERECZKI CELULOZOWE NA ROLCE PRACTI PACLAN...

Cena 9,23 zł
Dostępność: Na wyczerpaniu zapasów

Ściereczki celulozowe na rolce wyróżniają się ultrachłonnością, wytrzymałością oraz stosunkowo szybkim czasem schnięcia. W dotyku przypominają ręcznik papierowy, natomiast są one wielorazowego użytku! Ściereczki doskonale ścierają kurze i zgromadzone zabrudzenia, pozostawiając czystość w miejscu przetarcia. 

ŚCIERECZKA BIODEGRADOWALNA VELA COTTON KUCHCIK...

Cena 5,90 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Ścierka Vela Cotton jest miękka jak bawełna! Dzięki niej, każde zabrudzenie jest usuwane z należytą dokładnością, a na dodatek bez obawy o zarysowania. Można ją stosować przy domowych porządkach, jak i przy pracy w garażu. Chłonna, odporna na rozdarcia i wielorazowa - można prać ją w pralce po wykorzystaniu. Została wykonana ze 100% składników biodegradowalnych, zatem jest przyjazna dla środowiska. Nie zawiera plastiku. 

ŚCIERKI PERFOROWANE UNIWERSALNE KUCHCIK 3 SZT

Cena 2,89 zł
Dostępność: 15 W magazynie

Ściereczki perforowane są doskonałe do czyszczenia brudnych i zakurzonych powierzchni. Gruby splot pozwala na dokładne zebranie zanieczyszczeń, dzięki perforacji woda jest znacznie lepiej wchłaniania. Ścierki kuchcik są bardzo wytrzymałe, ale jednocześnie delikatne i miękkie. Sprawdzą się w użytkowaniu zarówno na sucho, jak i mokro. 

Dostępność: 4 W magazynie

Aby cieszyć się spokojem podczas prania ubrań w różnych kolorach, warto zdecydować się na użycie chusteczek do absorpcji koloru. Dzięki nim, nie trzeba się martwić o to, że intensywne kolory przeniosą się na pozostałe ubrania. Wystarczy dodać jedną z tych małych ściereczek do pralki, aby chronić pranie przed zabarwieniem. Opakowanie zawiera 15 listków Color Absorber.

ŚCIERKA DOMOWA KUCHCIK A-3

Cena 1,60 zł
Dostępność: 5 W magazynie

Ścierki domowe Kuchcik nadaje się do sprzątania na mokro jak i sucho. 

Wymiary - 33x35 cm

Ilość w opakowaniu - 3 szt

ŚCIERKA KUCHENNA PRACTI A-10

Cena 6,89 zł
Dostępność: 60 W magazynie

iereczki domowe PRACTI, marki Paclan idealnie sprawdzą się w domu, w biurze, itp. 

10 szt w opk 

UWAGA: Zdjęcie poglądowe, produkt może minimalnie się różnić od prezentowanego (pod względem rodzaju zapakowania lub koloru).