EKOLOGICZNE

Nowe produkty

Jest 145 produktów.

EKOLOGICZNE 

W dzisiejszych czasach bardziej istotne niż kiedykolwiek jest dbanie o środowisko naturalne. Dlatego przygotowaliśmy sztućce, talerze i opakowania ekologiczne, które tworzone są jedynie z biodegradowalnych materiałów.

Ekologiczne wyposażenie cateringowe

Oferowane przez nas produkty są biodegradowalne, w związku z czym przekłada się to na łatwość i szybkość ich rozłożenia się. Są to między innymi opakowania typu box, sztućce, foremki papierowe oraz tacki i talerze. Nie zabraknie też ściereczek oraz gąbek, jak i worków BIO na odpady. Na stanie posiadamy również mieszadła drewniane czy torby papierowe. To wszystko dostępne jest za jednym kliknięciem, a Ty będziesz miał pewność, że działania Twoje firmy są przyjazne środowisku.

Do produkcji widocznych poniżej elementów wyposażenia firm z branży gastronomicznej korzysta się jedynie z tworzyw, które relatywnie szybko zostaną wchłonięte w glebę bez rozpowszechniania w niej szkodliwych substancji. Są to między innymi papier, drewno oraz produkowany z roślin bioplastik, który rozkłada się w stu procentach. Intrygującym materiałem, który korzysta się do produkcji dostępnych w naszej ofercie talerzy, jest również bagassa – wysuszone włókna trzciny cukrowej pozyskiwane w trakcie pozyskiwania soku z ich łodyg.

W poniższym katalogu dostępne są akcesoria ekologiczne do sprzątania, które poświęcają konwencjonalne tworzywa na rzecz nowoczesnych rozwiązań. Znajdziesz tutaj zmywak celulozowy, ściereczki z włókien oraz te na rolce z bambusa. To innowacyjny sposób na zachowanie czystości w kuchni oraz innych pomieszczeniach, bez konieczności niszczenia naszej planety plastikowymi odpadami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, a w razie pytań prosimy o kontakt.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 145 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 145 elementów