TORBY PAPIEROWE

Katalog

Nowe produkty

Jest 38 produktów.

Torby i opakowania papierowe

Talerzyki, miseczki czy opakowania do zgrzewu to nie jedyne artykuły, które powinna mieć na stanie każda gastronomia. Niezależnie, czy nasz biznes to food truck, restauracja, czy okienko z zapiekankami lub frytkami belgijskimi, konieczne jest zaopatrzenie się w tanie torby papierowe.

Producent zadbał o szeroką gamę różnego rodzaju wariantów, które będą idealne do wielu dań. Sklep internetowy Green Pack to więc duże modele z uszami, które będą elegancko wyglądały w sytuacji, w której chcemy przekazać oczekującemu klientowi ogromne zamówienie. W hurtowni proponujemy również mniejsze modele lub takie z odpowiednią powłoczką, nadające się do podania zapiekanki czy frytek. Atrakcyjna cena to nie jedyny plus naszych produktów - nasze rozwiązania są również ekologiczne, jako że są to artykuły wykonane w dużej mierze z papieru. Nie zajmą więc one dużo miejsca na zapleczu oraz nie będą trudne w przenoszeniu.

Nasz sklep internetowy oferuje torby papierowe eko - zarówno większe, jak i mniejsze modele. Hurtownia Green Pack zaprasza do zakupów!

Podkategorie

  • TORBY POWLEKANE
  • TORBY FAŁDOWE
  • TORBY PAPIEROWE Z UCHEM

    Torebki papierowe z uchem są przyjazną dla środowiska alternatywą dla konwencjonalnych wyrobów z tworzywa sztucznego. Rozkładając się w glebie nie pozostawiają za sobą żadnych szkodliwych dla gleby substancji – są tworzone z naturalnych materiałów. Są one używane w firmach gastronomicznych oferujących jedzenie na wynos i/lub dowóz, jako torba na prezent (szczególnie warianty ze specjalnym nadrukiem) oraz w sklepach obuwniczych, odzieżowych, z kosmetykami oraz wielu innych.

    Ekologiczne torby papierowe z uchem

    W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele wariantów toreb papierowych. Dzielą się one ze względu na typ spodu (dno płaskie lub klockowe) oraz na rodzaj uchwytu (tutaj wyróżnić można nerkowe, skręcane oraz płaskie). Ważne jest, by przed zakupem upewnić się, czy dana kombinacja spodu oraz uchwytu spełnia wszystkie Twoje wymagania i potrzeby. Polecamy również produkty z unikatowymi nadrukami, które mogą posłużyć jako ciekawe opakowania prezentu na wyjątkowy dzień bliskiej Ci osoby.

  • TORBY PAPIEROWE Z...
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 38 elementów