MASZYNY PAKUJĄCE

MASZYNY PAKUJĄCE

Przedstawiamy urządzenia, które są niezbędnym wyposażeniem każdego lokalu gastronomicznego, firm cateringowych, ale także w branży wydawniczej i wielu innych. Maszyny pakujące to specjalistyczny sprzęt umożliwiając zamykanie wszelkiego rodzaju pojemników: pojedynczych, podwójnych, a nawet potrójnych. Są to także urządzenia umożliwiające ręczne owijanie produktów spożywczych w specjalną folię PVC. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, dostosowanym do potrzeb i oczekiwań każdej firmy.

Maszyny pakujące w naszej ofercie

Jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów urządzeń jest maszyna DIBIPACK. Umożliwia pakowanie zarówno wszelkiego rodzaju artykułów spożywczych takich jak pieczywo, owoce czy warzywa, jak i książek, porcelany i wielu innych produktów. DIBIPACK pozwala na skuteczne zamknięcie dowolnego artykułu w folię termokurczliwą (zwaną także półrękawem), która gwarantuje dłuższą świeżość produktu i jego higieniczne przechowywanie lub transport. Proces pakowania artykułów spożywczych za pomocą urządzenia DIBIPACK mogą Państwo obejrzeć tutaj natomiast proces zamykania wszelkiego rodzaju innych produktów zobaczą Państwo tutaj

W naszej ofercie dostępne są także inne maszyny, będące niezbędnym wyposażeniem produkcyjnym. Proponujemy także urządzenia zamykające pojemniki z żywnością, zgrzewarki próżniowe, gorący stół i wiele innych. Pełną ofertę naszego asortymentu mogą Państwo zobaczyć tutaj

Wszystkie dostępne urządzeni służą do pakowania produktów w specjalistyczną folię PVC lub termokurczliwą, która pozwala na przechowywanie do 5 razy dłużej, zachowanie świeżości oraz zapewnienie sterylności produktom spożywczym. Dla artykułów takich jak porcelana, książki, wazony i innych – folia pozwala skutecznie zabezpieczyć je na czas przechowywania oraz transportu, chroniąc przed uszkodzeniami mechanicznymi. Mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty maszyn? Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać urządzenie na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

Podkategorie

Aktywne filtry

Maszyna pakująca DIBIPACK 3246
  • Obecnie brak na stanie

Maszyna pakująca DIBIPACK 3246

Cena 9 900,00 zł
Dostępność: Na wyczerpaniu zapasów

Dibipack

Maszyna służy do pakowania w folię termokurczliwą (półrękaw) produktów poprzez zgrzewanie kątowe folii i odcinanie lub zgrzewanie-odcięcie i jednocześnie obkurczanie.