FOLIOWE

Nowe produkty

Jest 34 produktów.

FOLIOWE 

Jedną z najważniejszych czynności związanych z gastronomią jest pakowanie żywności. Musi być ona przechowywana we właściwy sposób zgodny ze wszystkimi normami i panującymi powszechnie standardami. Nie może dziwić więc specjalnie fakt, że jednym z najchętniej wykorzystywanych w tym celu materiałów przez właścicieli sklepów, piekarni czy cukierni jest folia spożywcza. Dzięki jej właściwościom izolacyjnym oraz wytrzymałościowym sprawdza się ona idealnie np. w warunkach mrożenia, gdzie zapobiega dostawaniu się wilgoci oraz powietrza, które źle wpływa na jakość żywności.

Green Pack to hurtownia, która dostarczy Twojej firmie produkty umożliwiające przechowywanie, przenoszenie, a także pakowanie jedzenia. W naszym asortymencie znajduje się również m.in. folia pęcherzykowa czy typu stretch, które w doskonały sposób zadbają o transportowany ładunek, zabezpieczając go. Używając wyprodukowanych przez nas artykułów zyskujesz gwarancję świetnie wykonanej pracy oraz bardzo solidny i trwały produkt, spełniający nawet najwyższe oczekiwania. 

Podkategorie

 • WORECZKI Z FOLII HDPE
 • WORECZKI PP
 • WORECZKI Z FOLII LDPE
 • WORECZKI STRUNOWE
 • FOLIA ALUMINIOWA

  Jako hurtownia opakowań od lat zaopatrujemy klientów w najlepszy asortyment w korzystnych cenach. Poniżej prezentujemy folie aluminiowe. Są jednymi z najbardziej uniwersalnych produktów w kuchni. Można ich używać do owijania produktów żywnościowych i przechowywania ich w lodówce, lub w temperaturze pokojowej. Są też niezastąpione w codziennym gotowaniu np. przy przygotowywaniu jedzenia w piekarniku bądź gotowaniu go na parze. Błyszcząca, zewnętrzna strona zatrzymuje ciepło, a matowa strona je przepuszcza.

  Każda folia aluminiowa, którą proponujemy w naszej hurtowni internetowej, pochodzi od renomowanych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że przekazujemy w ręce klientów asortyment wysokiej jakości. Oferujemy modele o różnej długości i szerokości. Te większe, np. o długości 75 metrów są popularne w lokalach gastronomicznych. Proponujemy też wersje o nietypowych wymiarach, np. o szerokości aż 45 cm. W użytkowaniu pomagają opakowania typu cutterbox. Zakup hurtowych ilości oznacza znaczną korzyść finansową dla klienta.  

 • FOLIA STRETCH

  Kierujemy naszą ofertę do osób indywidualnych i firm, które potrzebują profesjonalnego, niezawodnego asortymentu do pakowania towaru i paczek. Folia do palet to produkt niezawodny w każdym sklepie, zakładzie przemysłowym, magazynie czy garażu. Poniżej prezentujemy wiele różnych modeli i wersji, odpowiadających zróżnicowanym potrzebom klientów. Proponujemy mniejsze, poręczne modele z rączką, która pozwala na łatwe użytkowanie produktu i idealnie sprawdza się przy owijaniu niewielkich gabarytowo przedmiotów.

  Do zabezpieczania towarów przed transportem polecamy folię stretch do palet. Jest rozciągliwa, jedna strona jest klejąca, co zwiększa stabilizację ładunku. Dzięki temu, że jest wykonana z syntetycznych materiałów wysokiej jakości, chroni towary przed otarciami, zniszczeniami mechanicznymi, wilgocią i brudem. Oferujemy modele transparentne i czarne. Klienci mają zapewniony bardzo szeroki wybór, więc mamy pewność, że znajdą produkt o wymiarach i właściwościach idealnie pasujących im potrzebom.

 • FOLIA SPOŻYWCZA

  Jako hurtownia oferujemy opakowania przydatne w każdym domu, restauracji czy hotelu. Folia spożywcza jest jednym z artykułów, których nie może zabraknąć. Ma wiele funkcji: zabezpiecza pokarm przed wyschnięciem, utratą smaku i aromatu. Chroni też jedzenie przez muszkami i innymi owadami. Jest wykonana z atestowanych materiałów, nie ma właściwości smakowych ani zapachowych, co jest gwarancją, że można w niej bezpiecznie przechowywać żywność.

  Oferujemy też folię PVC, która służą do pakowania żywności. Korzysta się w niej w lokalach gastronomicznych i wszystkich innych miejscach, gdzie występuje potrzeba szczelnego zapakowania posiłków. Proponujemy modele nadające się również do kontaktu z bardzo ciepłą żywnością. Nasze produkty różnią się od siebie kolorem, właściwościami i wymiarami – od 20 aż do 1250 metrów. Każdą sztukę naszego asortymentu łączy najwyższa jakość i wytrzymałość. Oferujemy bardzo korzystne ceny - oszczędź pieniądze kupując opakowania w ilościach hurtowych.  

 • FOLIA PĘCHERZYKOWA

  Kierujemy ofertę do sklepów, firm, zakładów, placówek publicznych i prywatnych. Folia bąbelkowa, którą sprzedajemy w ilościach hurtowych, jest niezbędna przy pakowaniu niemal wszystkich towarów. Korzysta się z niej na poczcie, w księgarniach, sklepach detalicznych i hurtowniach. Jest to najtańszy i najskuteczniejszy sposób na zabezpieczenie przedmiotu przed porysowaniem, rozbiciem, zniszczeniem mechanicznych, przemoknięciem i innego rodzaju uszkodzeniami. Włożenie towarów, np. elektroniki, ceramiki, szkła, porcelany, w matę opakowaniową pozwala na wysłanie ich nawet w długą podróż. Również przedmioty, którym nie grozi stłuczenie skorzystają na zabezpieczeniu ich przed wilgocią.

  Folie pęcherzykowe w naszej ofercie są wykonane z materiałów syntetycznej wysokiej klasy - dzięki temu są odporne na rozdarcia. Proponujemy je, tak jak inne produkty, w bardzo korzystnych cenach. Można wybierać spośród modeli o różnej szerokości i długości. Przekonaj się, że nie ma nic lepszego od otrzymania produktu, który w 100 proc. spełnia Twoje oczekiwania!

 • FOLIA TERMOKURCZLIWA

  Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy piekarnicze, przemysłowe, gastronomiczne oraz spożywcze. We wszystkich tych miejscach folia termokurczliwa jest absolutnie niezbędnym elementem wyposażenia zaplecza. Służy do pakowania jedzenia - często jeszcze ciepłego. Dzięki swoim unikalnym właściwością przylega do żywności i dokładnie ją okala. Pozwala to na zachowanie wysokiej temperatury oraz zapobiega ulatnianiu się aromatu i wysuszeniu jedzenia. W efekcie dania są świeże, ciepłe i smaczne przez dłuższy czas. Folia termokurczliwa używana jest również w warunkach przemysłowych - możemy w nią zapakować rożne przedmioty (takie jak np. książki magazyny czy porcelanę) dzięki maszynie zgrzewającej Dibipack (którą również mamy w ofercie).

  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele typów folii termokurczliwych: oferujemy modele PVC lub wykonane z poliolefiny. Proponowane przez nas sztuki różną się od siebie długością - niektóre świetnie sprawdzą się w zwyczajnych kuchniach, a te dłuższe w profesjonalnych lokalach gastronomicznych. Wszystkie modele łączy najwyższa jakość - są atestowane i bezpieczne w kontakcie z żywnością. Wykazują się też wytrzymałością i wysoką wydajnością oraz świetnym stosunkiem ceny do jakości. Nie czekaj, zamów już dziś!

 • URZĄDZENIA DO FOLII
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 34 elementów