ZGRZEWARKI

ZGRZEWARKI

Wychodząc naprzeciw oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znaleźli zgrzewarki cateringowe, które spełnią wszystkie ich oczekiwania. Dlatego w proponowanym asortymencie znajdą Państwo wyłącznie najwyższej jakości urządzenia, które swoje zastosowanie znajdują zarówno w branży gastronomicznej, ale także sklepach oraz punktach usługowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego asortymentu, w którym znajdą Państwo rozwiązanie skrojone na miarę swoich indywidualnych potrzeb.

Zgrzewarki w ofercie Green Pack

Wśród urządzeń dostępnych w naszym asortymencie proponujemy ramieniową zgrzewarkę impulsową PFS/FS-300. Jest to sprzęt wyposażony w elektroniczny system regulacji temperatury, dzięki czemu automatycznie dostosowuje ją do potrzeb materiału, jaki zostanie użyty do pakowania. Urządzenie może obsługiwać różnego rodzaju folie o wielu grubościach, w tym: polipropylenowe oraz polietylenowe, zamykając produkt zgrzewem o szerokości 2 mm oraz długości 400 mm. Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i mniejszych punktach gastronomicznych i usługowych oraz sklepach. Drugim rodzajem urządzenia, jakie sprawdzi się przede wszystkim w punktach gastronomicznych oraz u producentów żywności jest model RK-1900. Charakteryzuje się nieco większym rozmiarem, dzięki czemu umożliwia zamykanie tacek z żywnością o maksymalnym rozmiarze 265x185 mm. Całość została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz wyposażona w docisk z dźwignią. Urządzenie otwierane jest za pomocą siłowników pneumatycznych i posiada precyzyjną regulację temperatury pracy. Zgrzewarka cateringowa RK-1900 została wyposażona także w automatyczny system odcinania folii oraz teflonowaną płytę. Działanie urządzenia mogą Państwo obejrzeć na tym filmie.

__

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo także półautomatyczne urządzenie spinające taśmę, klipsownice, zgrzewarkę próżniową, nożną oraz ręczne, oporowe urządzenie futura portable.

Podkategorie

Aktywne filtry

Zgrzewarka PFS/FS-300
  • Obecnie brak na stanie

Zgrzewarka PFS/FS-300

Cena 307,50 zł
Dostępność: Na wyczerpaniu zapasów

Zgrzewarka impulsowa PFS/FS-400 – ramieniowa. Jest używana w domu, sklepach, punktach usługowych. Zgrzewarka wyposażona jest w elektroniczny system regulacji temperatury.

ZGRZEWARKA DO TACEK RK-1900
  • Obecnie brak na stanie

ZGRZEWARKA DO TACEK RK-1900

Cena 2 690,90 zł
Dostępność: Na wyczerpaniu zapasów

Idealne rozwiązanie dla klientów pakujących m.in. żywność w pojemniki zabezpieczone folią, zgrzewarka ma solidną konstrukcję, posiada docisk z dźwignią, zgrzewarka otwierana jest siłownikami pneumatycznymi.