OPAKOWANIA DLA GASTRONOMII I CUKIERNICTWA

BARWNE NADRUKI NA TORBACH I KUBKACH

SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA

DARMOWA DOSTAWA OD 350 ZŁ NETTO

Zrób zakupy za ponad 350 zł netto i otrzymaj darmową dostawę do swojego punktu.

30 LETNIE DOŚWIADCZENIE NA RYNKU

Ponad 30 letnie doświadczenie na rynku pozwoli na profesjonalny dobór produktów dla naszych klientów.

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bramka imoje zapewnia bezpieczne i szybkie transakcje, dodatkowo zapewniamy płatność tradycyjnym przelewem oraz płatność za pobraniem.

SPRAWNA OBSŁUGA

Nasi pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi nawet najbardziej wymagającym klientom. Dodatkowo wysyłka następuje średnio w 97,5% już następnego dnia!

NOWOŚCI

Najnowsze produkty w naszej ofercie

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

Produkty, które nasi klienci wybierają naczęściej:

PRODUCENT I HURTOWNIA OPAKOWAŃ FPHU GREEN PACK

 

Sklep online FPHU Green Pack

FPHU Green Pack to dystrybutor i producent opakowań jednorazowych. Papierowe, ekologiczne, tekturowe, foliowe – wszystkie te słowa idealne opisują artykuły proponowane przez nasze przedsiębiorstwo. Sklep internetowy to szeroka gama różnorodnych produktów, które przydadzą się w każdym przedsiębiorstwie gastronomicznym, przemysłowym, cateringowym oraz produkującym żywność do zakupu w sklepach spożywczych. 

 

Tanie i profesjonalne opakowania

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć jednorazowych produktów, które nie tylko będą dobrym rozwiązaniem dla każdej firmy, ale również dla planety — dzięki wykorzystywaniu tworzyw pochodzących z papieru, po wyrzuceniu łatwiej się one rozłożą, co sprawia, że nasze środowisko jest mniej zanieczyszczone. Sprawia to, że żyje się nam lepiej! Oczywiście, mimo wrażliwości na kwestie ekologiczne, mamy świadomość, że nie wszystkie dania da się przenieść w jednorazowych opakowaniach z papieru – dlatego też w sklepie internetowym nie mogło zabraknąć pojemników do zgrzewu, które idealnie nadadzą się we wszystkich gastronomiach, które serwują dania i potrawy na wynos. Dodatkowo w naszym asortymencie znajdują się reklamówki foliowe, woreczki celofanowe, pojemniczki na desery, taśmy klejące, kubki papierowe i plastikowe oraz urządzenia do zgrzewu. Specjalizujemy się również w nadrukach za pomocą metody sito druku oraz druku cyfrowego.

 

Klienci biznesowi i detaliczni

Z naszej hurtowni skorzystać może każde przedsiębiorstwo, nie tylko zajmujące się gastronomią lub cateringiem – proponujemy również środki czystości i inne akcesoria, które pomogą w utrzymaniu porządku. Warto mieć na uwadze również, że większość produktów można zakupić już od 1 sztuki. Obsługujemy zarówno klientów biznesowych, jak i prowadzimy sprzedaż detaliczną. Nasza hurtownia spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.