PAPIEROWE

Katalog

Nowe produkty

Jest 38 produktów.

Torby i opakowania papierowe

Talerzyki, miseczki czy opakowania do zgrzewu to nie jedyne artykuły, które powinna mieć na stanie każda gastronomia. Niezależnie, czy nasz biznes to food truck, restauracja, czy okienko z zapiekankami lub frytkami belgijskimi, konieczne jest zaopatrzenie się w tanie torby papierowe.

Producent zadbał o szeroką gamę różnego rodzaju wariantów, które będą idealne do wielu dań. Sklep internetowy Green Pack to więc duże modele z uszami, które będą elegancko wyglądały w sytuacji, w której chcemy przekazać oczekującemu klientowi ogromne zamówienie. W hurtowni proponujemy również mniejsze modele lub takie z odpowiednią powłoczką, nadające się do podania zapiekanki czy frytek. Atrakcyjna cena to nie jedyny plus naszych produktów - nasze rozwiązania są również ekologiczne, jako że są to artykuły wykonane w dużej mierze z papieru. Nie zajmą więc one dużo miejsca na zapleczu oraz nie będą trudne w przenoszeniu.

Nasz sklep internetowy oferuje torby papierowe eko - zarówno większe, jak i mniejsze modele. Hurtownia Green Pack zaprasza do zakupów!

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 38 elementów