POJEMNIKI

Nowe produkty

Jest 90 produktów.

POJEMNIKI 

W ofercie naszego sklepu internetowego, znajdziesz również wszelkiego rodzaju pojemniki, które znajdą zastosowanie w branży gastronomicznej, cukierniczej i garmażeryjnej. To między innymi opakowania cateringowe, obiadowe oraz do zgrzewu. Udostępniany przez nas bogaty asortyment produktów pozwala na pełne wyposażenie firmy. Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego nadruku na wybrane opakowania. Wyróżnij się wśród konkurencji opakowaniami sygnowanymi Twoim nadrukiem!

Wysokiej jakości pojemniki

Opakowanie cateringowe pozwalają na przechowywanie oraz transport przygotowanych posiłków. Bez problemu spakujesz do nich dania obiadowe, surówki, owoce czy nawet zupy. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w w swojej roli.

Pojemniki zapewniają daniom właściwe warunki termiczne, dzięki czemu zachowują one świeżość na dłużej. Do wyboru są warianty niedzielone, dwudzielne oraz trójdzielne. Pozwala to na dobranie odpowiedniego opakowania, w którym możemy umieścić danie główne oraz dodatki. Docenią to szczególnie właściciele restauracji oraz barów, których menu zawiera posiłki składające się z wielu elementów.

Oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Do wyboru jest wiele wymiarów oraz rodzajów pojemników. Bardzo popularnym wariantem są opakowania do zgrzewu, które pozwalają na bezproblemowe odgrzanie jedzenia w mikrofali oraz zgrzanie próżniowe. Udostępniamy również produkty przyjazne środowisku, takie jak na przykład papierowe boxy.

Nasze opakowania charakteryzują się wysoką szczelnością, dzięki której zupy czy sosy, nie wydostaną się na zewnątrz – nawet podczas długiego transportu. Materiały, które zostały użyte do ich produkcji (np. polipropylen lub trzcina cukrowa) są zdatne do kontaktu z żywnością i spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się się z naszą pełną ofertą opakowań cateringowych, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 90 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 90 elementów