GASTRONOMICZNE

Nowe produkty

Jest 308 produktów.

Opakowania gastronomiczne jednorazowe

Oferujemy wysokiej jakości opakowania gastronomiczne, które są niezastąpionym elementem wyposażenia barów szybkiej obsługi, pizzerii, restauracji, firm garmażeryjnych oraz cateringowych. Zadbaliśmy o to, by dostępny na naszej stronie internetowej asortyment był na tyle bogaty, by znalazły się w nim wszystkie niezbędne produkty jednorazowe używane w branży gastronomicznej. U nas znajdziesz talerzyki, tacki, patery, finger foody, pojemniki na ciasta, kubki, opakowania na sushi, torby papierowe oraz kartony na pizzę. Udostępniamy również możliwość umieszczenia na nich własnego nadruku.

Opakowania gastronomiczne jednorazowe

Nasze opakowania gastronomiczne posiadają wiele zalet, dzięki którym są najlepszym wyborem na rynku. Pozwalają one na zachowanie stałej temperatury posiłku, co jest olbrzymim plusem przy transporcie zamówienia. Są one również niezwykle szczelne, dzięki czemu nie występują problemy z przeciekaniem sosów czy zup. Pojemniki do zgrzewu oraz opakowania EPP są niezwykle funkcjonalne, dając możliwość odgrzania jedzenia w mikrofali bez wydzielania szkodliwych substancji. Dzięki szerokiej gamie produktów, które oferujemy, każdy znajdzie odpowiedni towar dla siebie. Wszystkie produkty znajdziesz w jednym miejscu – w Green Pack’u.

Metody umieszczania nadruków na opakowaniach

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy opcję umieszczenia własnego nadruku na oferowanych przez nas opakowaniach. Jest to świetny pomysł, by wyróżnić się na tle konkurencji. Nadruki wprowadzane są używając jedną z trzech dostępnych metod, którymi są sitodruk, tampodruk oraz druk cyfrowy.

Wysokiej jakości pojemniki do gastronomii z szybką dostawą

 Szeroki asortyment, możliwość personalizacji produktów oraz szybka dostawa – właśnie to oferujemy! Dlatego też serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem naszej oferty. Gwarantujemy, iż znajdziesz tu wszystko to, co niezbędne jest do prowadzenia firmy związanej z branżą gastronomiczną. Życzymy udanych zakupów, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 308 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 308 elementów