GASTRONOMICZNE

Nowe produkty

Jest 300 produktów.

Opakowania gastronomiczne jednorazowe

Green Pack to hurtownia opakowań gastronomicznych, które przydadzą się w każde firmie, która zajmuje się zapewnianiem jedzenia na wynos lub cateringiem. Jesteśmy dystrybutorem, który zadbał o wszystkie branże - proponujemy zarówno talerzyki i tacki, a także kubki i akcesoria - takie jak słomki, jak i wytwarzane przez nas woreczki foliowe i torby. Proponujemy również możliwość nadruku.


Opakowania gastronomiczne jednorazowe


Jedzenie nie jest łatwym produktem do przechowania i przeniesienia. Problem polega głównie na rozmaitości dań, które serwuje większość restauracji. W menu najczęściej mamy dania główne, zupy, wszelkiego rodzaju gulasze czy inne potrawki, a także napoje – wszystkie one wymagają różnych pudełek czy tacek, które pozwolą klientom na komfortowe ich przetransportowanie. Nasz sklep internetowy to idealne rozwiązanie dla każdej kawiarni oraz restauracji - zarówno eleganckiej, jak i serwującej fast food oraz proponującej catering.

Hurtownia produktów jednorazowych to szeroka gama artykułów w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego i do zapoznania się z ofertą Green Pack!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 300 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 300 elementów