CUKIERNICZE

Nowe produkty

Jest 226 produktów.

CUKIERNICZE 

W naszej ofercie przygotowaliśmy prezentujące się produkty cukiernicze, takie jak pojemniczki na desery, papilotki, pojemniki cukiernicze oraz podkłady pod tort, które są kluczowym elementem wyposażenia każdej cukierni czy piekarni.


Najwyższej jakości opakowania dla cukiernictwa i naczynia jednorazowe

U nas znajdziesz zarówno pudełka kartonowe (na przykład do pizzy czy do ciast), jak i produkty stworzone z materiałów, takich jak polipropylen czy chociażby trzcina cukrowa. Pozwala to na stworzenie opakowań oraz innych elementów wyposażenia, które są niezwykle wytrzymałe, trwałe, szczelne oraz zapewniają wygodę w transporcie dań. Produkty cateringowe można użyć przy wielu przedsięwzięciach, w tym podczas imprez plenerowych, na przyjęciach czy festynach lub festiwalach.

Jednym z największych atutów naszego sklepu internetowego jest wyjątkowo bogaty asortyment, dzięki czemu będziesz mógł nabyć różne rodzaje opakowań w pojedynczym zamówieniu. Oferujemy między innymi talerzemiseczki czy sztućce, lecz również foremki aluminiowe czy szklankikubki oraz kieliszki. Polecamy również podkłady pod tort, które cechują się niezwykłą wytrzymałością i są w stanie utrzymać nawet najcięższe wyroby cukiernicze.

Szeroki wybór dostępnych opakowań oraz naczyń jednorazowych po promocyjnych cenach – to właśnie oferuje nasza hurtownia. Jesteśmy pewni, iż nasze produkty cukiernicze nie zawiodą nawet najbardziej wymagających właścicieli restauracji czy firm cukierniczych. To bezpieczne dla Twoich Klientów pudełka, które szybko staną się stałym elementem Twojego wyposażenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a w razie pytań prosimy o kontakt.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 226 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 226 elementów